Але живе лише на зарплату: у судді Вищого адмінсуду знайшли майна на десятки мільйонів

16:42, 01.03.2017
Поделиться:
870   0
Але живе лише на зарплату: у судді Вищого адмінсуду знайшли майна на десятки мільйонів

Але живе лише на зарплату: у судді Вищого адмінсуду знайшли майна на десятки мільйонів

Суддя Вищого адміністративного суду України Нінель Маринчак насудила собі майна на десятки мільйонів гривень та має цілий автопарк елітних автівок.

Як зазначається у розслідуванні проекту Prosud, суддя у 2013-2015 роках декларувала, що її доходи складаються з зарплати, матеріальної допомоги та прибутку від продажу нерухомого майна. Єдиним задекларованим членом родини Нінель Маринчак є її мати-пенсіонерка.

У судді є також два сини – Олег та Євген, які, очевидно, проживають окремо, бо суддя їх не вносить до декларації.

Хоча Олег Маринчак зареєстрований як фізособа-підприємець в квартирі, де проживає його мати.

До того ж, згідно з новим законодавством, суддя була зобов’язана вказати відомості про доходи і майно синів у своїй декларації.

Сама ж Маринчак задекларувала у власності дві квартири в Києві площею 92 та 150 кв м і гараж.

Вона вказала, що більшу квартиру в 2012 році купила в перерахунку на валюту за $35 тис. Це квартира в престижному ЖК "Оазис" в Оболонському районі столиці, де її ринкова вартість нині – $235тис.

Також у власності судді земельна ділянка площею 2400 кв м в селі Крюківщина поблизу Києва. Наразі вона без забудови, хоча поруч активно розростається ЖК "Молодіжне містечко".

Прописаний в квартирі судді її син-підприємець володіє земельною ділянкою в с. Нові Петрівці біля Києва. Придбана дана ділянка сином судді у 2007 році, коли йому було лише 22 роки.

Нині тут побудований будинок площею близько 650 кв м, який знаходиться всього лише за кількасот метрів від резиденції президента-втікача Віктора Януковича.

Такий будинок обійшовся сину судді Маринчак щонайменше в $2 млн дол., або 54 млн грн за сьогоднішнім курсом. Побудував він його в 2009 році у віці 23 роки. Також Олегу Маринчаку належить 4 земельні ділянки у с. Крюківщина поблизу Києва, недалеко від ділянок його матері. А ще він є власником нежитлового приміщення в 148 кв м в самому центрі столиці по вулиці Велика Житомирська, 25, де квадратний метр коштує біля $6 000.

При цьому підприємцем Олег Маринчак став лише в 2013 році, вже після придбання всіх активів. Його брат до бізнесу не мав відношення, а батько займав посаду бухгалтера у ТОВ "Економікс", яке припинило діяльність в 2011 році.

Нінель Маринчак володіє автомобілем Toyota Land Сruiser 2014 р. в., а також має право керування автомобілем Lexus RX 450h 2010 р. в. Останнє авто офіційно записане на іншу людину – Люсю Крицьку, якій машину продала суддя.

Відповідно декларації, судді Маринчак також вдалося зекономити свою практично 2-річну заробітну платню готівкою, а саме – 570 тис.грн.

Теги статьи: электронное декларированиеДекларацииМаринчак Нинель
Автор статьи: Виктор Криченов
Смотреть все новости автора
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Лента новостей


loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте