UKRLANDLOSER: елеватори Бахматюка пустують, а з 18 м’ясокомбінатів працює лише чотири

23:26, 20.02.2018
Поделиться:
1205   0
UKRLANDLOSER: елеватори Бахматюка пустують, а з 18 м’ясокомбінатів працює лише чотири

UKRLANDLOSER: елеватори Бахматюка пустують, а з 18 м’ясокомбінатів працює лише чотири

Компанія UkrLandFarming змушена брати кредити на будь-яких умовах, від виробництва цукру відмовилися повністю, а елеватори пустують по кілька місяців.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів власник бізнесу Олег Бахматюк.

«У нас немає доступу до довгих грошей, ми повинні швидко обертатися, і не можемо пересиджувати сезонні цінові коливання, на яких можна виграти $10-30 на тонні», — говорить бізнесмен. Вже через два місяці кукурудзу і пшеницю можна продати дорожче, але 3 млн тонн зерносховищ з травня по липень будуть стояти порожніми.

«Якщо б я зберіг навіть 1 млн тонн – отримав би додатково $30 млн. Але для цього треба мати $200 млн ресурсу, а його у мене немає, треба за щось сіятися», — додає Бахматюк.

Серед нагальних проблем компанії — «виплатити зарплату, закупити мінеральні добрива, засоби захисту рослин, нагодувати курей».

Компанія скорочує витрати на зовнішню дистрибуцію, і планує працювати тільки через великих трейдерів — задля економії. Від виробництва цукру довелося відмовитися, а з 18 м’ясокомбінатів працюють 4.

Земельний банк UkrLandFarming також продовжує падати. Якщо кілька років тому він становив 654 тис. га, то з часом скоротився до 605 тис. га. Зараз Бахматюк називає цифру в 570 тис. га.

Таким чином агрохолдинг перестав бути найбільшим в Україні, пропустивши на перше місце групу «Кернел». Остання за підсумками 2017 року сконцентрувала понад 600 тис. га.

Нагадаємо, агробізнес Бахматюка заборгував кредиторам $1,9 млрд. З кінця 2016 року виплати припинені.

Источник: Agroday.com.ua

Теги статьи: БоргикредитБізнесБахматюк ОлегUkrlandfarming
Автор статьи: Максим Машков
Смотреть все новости автора
Версия для печати Послать другу

Лента новостей

11 августа 2022 г.

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте