Митників «Устилуга» затримали на хабарі

11:59, 11.10.2017
Поделиться:
1332   0
Митників «Устилуга» затримали на хабарі

Митників «Устилуга» затримали на хабарі

На митному посту «Устилуг» здійснили обшук, внаслідок чого на робочих місцях у посадовців оперативної зміни №3 працівники СБУ вилучили десять тисяч гривень.

У розпорядження журналістів інтернет-видання «Під прицілом»потрапив документ, в якому оприлюднені факти корупційних діянь керівництва митного поста «Устилуг». Зокрема, на виконання розпорядження ГУ БКОЗ СБУ та Ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова М.О. «Про дозвіл на обшук», 19 травня на митному посту здійснили низку дій з припинення корупційних діянь.

Так, зокрема, під час обшуку на робочих місцях посадових осіб оперативної зміни №3 виявили та вилучили кошти в сумі близько 10 тисяч гривень.

Разом з тим, на смузі руху «червоний коридор» затримали транспортний засіб з частиною вантажу, який не оформлений в митному відношенні (будівельні суміші 500 кілограмів). Таким чином, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва на підставі кримінального провадження висунули звинувачення головному державному інспектору митного поста «Устилуг» Аллі Наливайко та старшому державному інспектору Ірині Харполі. Їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів США.

Після завершення обшуку та слідчих дій, старшого інспектора Ірину Харполу затримали працівники ГУ БКОЗ СБУ та прокуратури. В той же час вантажівку після усіх необхідних слідчих дій і після дооформлення безпосередньо на митному посту усіх необхідних документів відпустили.

Разом з тим, варто зауважити, що головного державного інспектора митного поста «Устилуг» Аллу Наливайко вважають «людиною» виконувача обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа, яка є його одногрупницею по студентському навчанню.

Теги статьи: Харполу ИринахабарНаливайко АллаКоррупцияСБУобшукУстилугМитниця
Автор статьи: Павел Немченко
Смотреть все новости автора
Версия для печати Послать другу

Лента новостей

18 августа 2022 г.

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте