Рауль Кастро залишає посаду першого секретаря ЦК компартії Куби

00:03, 17.04.2021
Поделиться:
339   0
Рауль Кастро залишає посаду першого секретаря ЦК компартії Куби

Рауль Кастро залишає посаду першого секретаря ЦК компартії Куби

Лідер панівної Комуністичної партії Куби Рауль Кастро заявив, що залишає свою посаду. Зауважимо, його сім’я була при владі 62 роки.

Відповідну заяву політик оголосив на 8 з’їзді Компартії. Це сталося 16 квітня.

Кастро заявив, що він із задоволенням передає керівництво країною групі підготовлених лідерів. Вони мають десятилітній досвід і усвідомлюють, що представляють безперервність революції,
– мовиться у повідомленні.

Мовиться про главу ради міністрів Мігеля Діас-Канеля.


З’їзд Комуністичної партії у Кубі / Скриншот

Що Кастро сказав на з’їзді

  • Перший секретар партії засудив політику США проти Куби. "Навіть під час пандемії COVID-19 Вашингтон застосував понад 240 заходів фінансового переслідування".

  • Він засудив кампанію спрямовану проти "міжнародного медичного співробітництва Куби".

  • Рауль Кастро привітав зміцнення відносин з урядами та партіями Китаю, В’єтнаму, Лаосу, КНДР, Росії, Євросоюзу та країнами Африки.

"Я гаряче вірю в силу і цінність прикладу та розуміння своїх земляків, і поки я буду жити, я буду готовий захищати Батьківщину, революцію та соціалізм", – заявив Кастро.

Що відомо про сім’ю Кастро

Фідель Кастро – брат Рауля – у 1953 році разом з однодумцями підготував збройне повстання проти диктатури. Втім їх напад придушили, а самих повстанців ув’язнили на 15 років. Через 2 роки Кастро відпустили з в’язниці. Він разом з братом Раулем та прихильниками готував революцію, яка стрімко поширювалася країною.
У 1959 році Фідель обійняв посаду прем’єра Куби, і намагався зблизити її з Радянським Союзом. Через це в країні почав встановлюватися комуністичний режим.
Коли у 2006 році Фідель захворів його обов’язки почав виконувати Рауль Кастро. Погляди політика трохи відрізнялися від братових і він зміг запровадити економічну реформу.
Теги статьи: Рауль КастроЦККубаМигель Диас-Канель
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте