Роза з НАУ, як «мать університетської демократії»

07:55, 03.07.2017
Поделиться:
2084   0
Роза з НАУ, як «мать університетської демократії»

Роза з НАУ, як «мать університетської демократії»

Є в університеті людина, без якої не приймається жодне управлінське рішення, яка присутня на всіх важливих зустрічах, яка радить В.Ісаєнку що робити у гіпотетично вразливих ситуаціях.

Словом, враховуючи управлінську та фахову немічність в.о. ректора, ця людина є фактичним керівником університету. Не блазень Шульга, не лякливий Чепіженко, не акцентуйований Майснер, не інші проректори і навіть не злодійкуватий Кочергін. Ім’я цієї людини – Роза Вінецька. Саме вона свою «університетську кар’єру» розпочала з фальсифікації результатів голосування за голову студентської ради.

Офіційно вона рахується на 0,5 ставки помічником ректора. Неофіційно – смотряща від офісу народного депутата Д.Андрієвського, в колі комерційних інтересів якого і перебуває Національний авіаційний університет. Ну не зовсім університет, а земля, на якому він стоїть.

Біля службового входу в 1 корпус, біля нічного клубу «Форсаж» щодня можна побачити чорне авто з логотипом Inteco на передніх дверцятах. Це авто фірми Inteco Д.Андрієвського, в якій Роза Вінецька працює юристом. Тобто там числиться, а в університеті реально працює.

Ісаєнку потрібна не просто підтримка. За своїм психотипом, використовуючи авіаційну термінологію, він не «ведущий», він «вєдомый». Його потрібно водити за руку, тицяти пальцем де підписувати, кого приймати, а кому блокувати вхід до приймальні. Це функції Рози Вінецької. Вона тримає Ісаєнка на короткому повідку. Такий наказ нардепа.

Чому Ісаєнко не довіряє начальнику юридичного відділу С.Лапутьку? Останнім часом адвокат Лапутько починає усвідомлювати які непідйомні задачі йому ставить в.о. ректора. Він намагається бути незалежним та рівновіддаленим від груп впливу. Той негатив, який він отримав, неспівставний з нереальними перспективами ісаєнківського ректорства. З цієї мрії не сміється хіба що чужий до університету.

Пані Роза увійшла в роль. Пані Роза коментує події в університеті як ветеран, хоча має вузький інтерес до колективу і є тимчасовою у ньому особою. Але й собі вживає риторику про «патріотизм», про «колишніх», про «доброжелатєлів» і т.ін.

Дико справжнім ветеранам та патріотам НАУ не просто читати такі «одкровення», аде й терпіти засилля армії «помічників», «помічників помічників», «заступників», «перших заступників» та інших фаворитів тимчасового ставленика Ковтунця.

Непомірні апетити Ісаєнка, регулярне вимивання коштів з бюджету через підконтрольні та афілійовані з ним комерційні структури, систематичне порушення ним чинного законодавства унеможливлюють тривале перебування на посаді фахівця з глистознавства.

І тут ні «мать університетської демократії», ні їх «отєц-кормілєц» не допоможуть уникнути Ісаєнку кримінальної відповідальності. І підтвердженням цьому є розлога риторика Рози Вінецької про відсутність патріотизму у тих, хто навчається в університеті. Розчарування тими, кого привела «до студентської влади» через фальш та брехню, освячену Міністерством освіти.

Теги статьи: НАУфальсифікацііВінецька Роза
Версия для печати Послать другу

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте