Лукашенко заявив про перемогу Білорусі над коронавірусом

10:01, 30.06.2020
Поделиться:
101   0
Лукашенко заявив про перемогу Білорусі над коронавірусом
Лукашенко заявив про перемогу Білорусі над коронавірусом

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що його стратегія боротьби з коронавірусом без строгого карантину виявилася правильною.

Фрагмент його виступу показав телеканал “Білорусь 1”.

“Євросоюз – труни, копають, мруть, в будинок для людей похилого віку приїжджають – а там сотня загиблих. Росія тут ізолювала всіх та інше. «А наш аби що говорить про трактор, про сто грам, про лазню, ще щось». Я не міг дещо вам говорити всерйоз. І коли я говорив, що трактор вилікує, я розумів, що треба посіяти, тому що жерти буде нічого”, – сказав на зустрічі з активом Мінської області Лукашенко.

Білоруський президент нагадав, що його критикували за обраний підхід до боротьби з коронавірусом, і зізнався, що три місяці “божеволів” через пандемію.

“Я ж не ідіот, я ж теж розумію, що один в світі, одна країна особливий шлях зайняла боротьби з цим вірусом. Мало того, що ви не зрозуміли, а, не дай бог, ми не впораємося – ви точно почнете об мене витирати ноги. Думаєте, легко? Нелегко. Але ми перемогли”, – сказав він.

Лукашенко повідомив, що сьогодні в Білорусі кількість тих, що видужали, щодня перевищує число нових хворих на кілька сотень.

“Весь цей час плата наша була дуже низькою, тому ми не перевантажили систему охорони здоров’я”, – сказав президент Білорусі.

Він вважає, що люди будуть жити з цим вірусом, хворіти ним, і, можливо, взагалі не позбудуться від нього, як від грипу.

“Зараз вже всі б’ються за вакцину, тому що це мільярди. Уявіть: мільярд осіб треба прищепити. Якщо по п’ять доларів буде коштувати – скільки це грошей. Уже всі воюють, вже Росія розпочала це – мені Путін розповідав, вже японці щось роблять, в Західній Європі консорціум якийсь створили, американці вже випробували начебто вакцину. Всі борються за трильйони доларів, які треба буде поділити. Виникає третє питання: а може, це комусь треба було? Напевно, треба було”, – сказав Лукашенко.

Нагадаємо, Лукашенко “рішуче” планує змінити Конституцію Білорусі.

Теги статьи: ПолитикаЛукашенко АлександрБеларуськоронавирус
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Пока Украина страдает от паводков из-за вырубки лесов глава Гослесагенства Андрей Заблоцкий скрыл из декларации элитный дом и авто / 28.06.2020, 15:15
Пока Украина страдает от паводков из-за вырубки лесов глава Гослесагенства Андрей Заблоцкий скрыл из декларации элитный дом и авто
Глава Государственного агентства лесных ресурсов Андрей Заблоцкий владеет незадекларированным домом в элитном поселке Го… Читать полностью
"Миллиардер" и фигурант дел НАБУ: кто такой скандальный Василий Костюк / 15.06.2020, 17:42
"Миллиардер" и фигурант дел НАБУ: кто такой скандальный Василий Костюк
В Украине несколько недель назад прошли масштабные обыски в налоговой службе. СБУ собирали материалы об уклонении от упл… Читать полностью

Лента новостей

11 июля 2020 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте